Reklamı Kapat

''TAVSAN''IN, VIV EUROPE 2018 'DE STANDI DOLDU-TAŞTI..!

Tavsan Tavukçuluk Ekipman üretim zincirinin en yeni ürünü; Comfort+ otomatik folluk ile fuarda tüm dikkatleri üzerine topladı.

2018-07-20

Tavsan, 20-22 Haziran tarihlerinde Hollanda’da düzenlenen VIV Europe 2018’de müşterileri ile buluştu.. Özgün stant tasarımı, ürün kalite ve çeşitliliğiyle katılımcıların dikkatini çeken Tavsan, hem sektörünü hem de ülkemizi başarıyla temsil etti.  

Satış Direktörü Remzi Çelik, Tavsan Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Bilgin, CEO Hilmi Bilgin (soldan, sağa) VIV Europe 2018 Tavsan standında.

Satış Direktörü Remzi Çelik, Tavsan Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Bilgin, CEO Hilmi Bilgin (soldan, sağa) VIV Europe 2018 Tavsan standında.
Sektör lideri Tavsan’ın standı, ürün çeşitliliği ve yenilikleriyle fuar ziyaretçilerinden yoğun ilgi gördü.

Tavsan, yeni ürünü olan Comfort + folluğun lansmanını da fuarda gerçekleştirdi. Geleneksel otomatik folluklardan tamamen farklı bir şekle sahip olan folluğa, katılımcıların ilgisi yoğundu.

Tavsan’ın yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirip ürettiği yeni ürünü: Comfort+ folluk

Fuarda hedefledikleri başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşayan Tavsan Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Bilgin yaptığı açıklamada, yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirip, ürettikleri Comfort + folluğun tasarımının da tescillendiğini belirterek, “Lansman için dünya tavukçularının buluştuğu VIV Europe 2018’i özellikle seçtik. Tasarımı ve özellikleriyle kanatlı üreticilerine büyük avantajlar sağlayacak olan ürünümüz, tüm dünyada duyulsun istedik” dedi..

TAVSAN TAVUKÇULUK EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET AŞ'Yİ TANIYALIM...

''1975 yılından itibaren, tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet gösteren, Türkiye’nin en eski ve en köklü firmalarından biriyiz. Verimli bir kümes için gerekli tüm ekipmanı  modern teknoloji ile üretiyoruz.

Tüm kanatlıların ihtiyaçlarına yönelik olarak; yemleme, sulama, ısıtma, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yem siloları, yem nakil sistemleri ve bilgisayarlı kontrol sistemleri üretiyoruz. Talep üzerine kümes inşa ediyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında; ürünlerimiz kalite ve çeşitliliği ile tercih ediliyor, satış ve satış sonrası hizmet performansımızla markamızı güçlendiriyoruz.

Kuruluşumuzdan günümüze geçen süreçte artan ürün çeşitliliğine, satış yapılan ülke ve müşteri sayısına paralel olarak, hem üretim kapasitemizi yükselttik, hem de tesisimizi modernize ettik. Kurucumuz Cemalettin Bilgin’in 1969 yılında askılı suluk üretimiyle girdiği sektörde, sürekli geliştik.

“Müşteri istekleri ile teknik verilere uygun, kaliteli çözümler ve kaliteli ürünler üretmek” misyonumuzdan hareketle, hep daha iyiye yöneldik. Yenilikçi anlayışımız ve yükselen hedeflerimizle zirvedeki yerimizi hep koruduk.

1975 yılında İstanbul Laleli’de, 60 metrekarelik atölye ile başladığımız üretimi, önce İstanbul Dudullu’da 15 bin metrekare arazi üzerindeki fabrikamıza taşıdık.  2012 yılından itibaren de Dudullu’da merkez yönetim, satış-pazarlama ve dış ticaret bölümlerini konumlandırdık. Üretimi, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde 35 bin metre karelik alanda inşa edip modern teknoloji ile donattığımız tesislere taşıdık.

İleri teknoloji ile donatılmış üç ayrı tesiste, uzman kadromuzla, ISO 9001-2008 kalite standartlarında üretim yapıyor, hizmet veriyoruz. Ar-ge bölümümüzün de yer aldığı ilk tesisimizde, metal üretim ve sac işleme  yapıyor, 2. tesisimizde ekipmanlarımızın plastik bölümlerini üretiyoruz. 3. tesisimizde ise metal ve plastik parçaların montaj işlemlerini yapılıyoruz.

Depolama ve sevkiyat hizmetlerini, yüksek kapasiteli depolama tesisimizde, tamamen dijital sistemlerle Grup şirketimiz Ekpa üstleniyor.

Satış sonrasının vazgeçilmezi montaj, destek ve anahtar teslimi kümes hizmetlerini ise firmamız TVS ile veriyoruz.

Tüm tesislerimiz, yüksek teknoloji ile üretim yapıyor. Hepsi tek merkezden kontrol ediliyor. Üretim bandımızdaki tüm ekipmanlar, ar-ge bölümümüzde, sektörün ihtiyaçlarına göre tasarlanıp, şekillendiriliyor.

İleri teknoloji ile maksimum kalitede ürettiğimiz verimli kümes ekipmanlarını, yurtiçinde 15 bayimiz aracılığıyla Türkiye’nin her köşesine ulaştırıyoruz. Tavsan kalite standartlarını eksiksiz yansıtan, düzenli eğitimlerle bilgi donanımı yükseltilen yurtiçi bayilerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket ediyor, satış öncesinde detaylı bilgilendirme ve satış sonrasında TVS aracılığıyla, 7 gün 24 saat destek hizmeti veriyor.

Tavsan Dış Ticaret firmamız 18 yabancı bayiimizle birlikte, yurtdışında 50’nin üzerinde ülkede ürün satışı yapıyor, 7/24 teknik servis hizmeti sunuyor. Tavsan kalitesini dünyaya tanıtıyor. Tesislerimizde ürettiğimiz verimli ekipmanların yanı sıra, 16 yabancı firmanın Türkiye temsilciliğini yürütüyoruz. Global bir marka olmanın bilinciyle, müşteri beklentileri doğrultusunda, “Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, sürekli gelişim” politikamızdan asla ödün vermiyoruz.''

Yorumlar