Reklamı Kapat

TARIMKART ILE HASATTA GERI ÖDEME IMKANI:ÇIFTÇILERE TAM DESTEK..!

Çiftçilere tam destek: TarımKart ile hasatta geri ödeme imkanı sunan tarım kredisi Fibabanka’da..

2018-11-20

 


Çiftçilere tam destek: TarımKart ile hasatta geri ödeme imkanı sunan tarım kredisi Fibabanka’da

 

Fibabanka, çiftçilerin bankacılık ihtiyaçlarını karşılamak için hazırladığı TarımKart ile hasat vadeli tarım kredilerinin, ihtiyaç anında hızlı ve kolay bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.


Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, müşterilerine hızlı ve kolay çözümler sunan Fibabanka, tarım bankacılığı alanında da yenilikler sunmaya devam ediyor. Tarımsal üretimdeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla hayata geçirilen “Fibabanka TarımKart” ile çiftçiler, hasat vadeli tarım kredilerini, Fibabanka şubeleri, ATM’leri veya Fibabanka Tarım POS üye iş yerlerinde kolaylıkla kullanabiliyorlar.

 

Hasat dönemine uygun belirlenen ekstre tarihinde ve yılda tek sefer ödeme yapma imkanı sunan TarımKart ile kart sahipleri, kredinin yanı sıra, otomatik fatura ödeme talimatı verme, diğer banka ATM ve üye iş yerlerinde karta bağlı vadesiz hesabı kullanma gibi birçok bankacılık hizmetinden yararlanabiliyor. Ayrıca, Fibabanka TarımKart, Tarım POS üye iş yerlerinde, mazot, gübre, ilaç gibi tarımsal ihtiyaçlar için fayda sağlıyor.

 

Fibabanka’nın tarım bankacılığı alanındaki yatırımlarını sürdürdüğünü vurgulayan Fibabanka Genel Müdürü Ömer Mert, “Tarım sektörünün, ülkemizin hem sosyal hem de ekonomik olarak gelişmesindeki yeri oldukça önemli. Buradan yola çıkarak, çiftçilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve sektörün büyümesi için Ar-Ge departmanımızla birlikte yenilikçi çalışmalarımıza hız katıyoruz. Çiftçi Kayıt Sistemi’nden temin edilen bilgiler ışığında, çiftçilerimizin hasat zamanına göre ödeme vadelerini oluşturuyoruz. Fibabanka TarımKart, şubeden, ATM’den veya Tarım POS üye iş yerlerinden olmak üzere çiftçilerimizin tarımsal ihtiyaçları için onlara her zaman tam destek sunuyor ” ifadelerinde bulundu.

 

Fibabanka TarımKart ile ilgili detaylı bilgiye, www.fibabanka.com.tr, 444 88 88

Telefon Bankacılığı veya Fibabanka şubelerinden ulaşılabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fibabanka hakkında

Fiba Grup bünyesine 27 Ekim 2010 tarihinde katılan Fibabanka, “Anlarız hızla, çözeriz hızla” misyonu ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir. Fibabanka, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de toplam 72 şubesi ve yaklaşık 1.700 çalışanı ile kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, tarım ve özel bankacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yorumlar