Reklamı Kapat

ŞEKERBANK'TAN TARIM SEKTÖRÜNE BÜYÜK DESTEK...

Çiftçilerimizin ve tüm tarımsal işletmelerin her türlü finansman ihtiyacına yönelik ürünler Şekerbank'ta!

2016-12-15

 

 

Şekerbank, Tarım krediler başta olmak üzere sizlere özel krediler sunuyor. Bu özel kredilerle her çeşit yatırım harcamanızı, kendi kazancınıza ve ödeme gücünüze göre yapabilir, esnek ödeme koşulları sayesinde hiç zorlanmadan borcunuzu ödeyebilirsiniz! Artık ödemeleri dert etmeden sadece işinize konsantre olabilirsiniz.

Tarımın finansmanı amacıyla çiftçiler tarafından kurulan, 1953 yılından bu yana üç nesildir Tarım Bankacılığı faaliyetini sürdüren Şekerbank, yöreye ve çiftçinin hasadına özel tüm bankacılık ürünleri ve sunduğu bankacılık hizmetleri ile sizlerin çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

traktorkredisi

Traktör Sahibi Olmanın En Kolay Yolu!

Sıfır km ve ikinci el traktör alımlarında finansal destek Şekerbank'tan geliyor! Uygun vade koşulları ve faiz oranları sizleri bekliyor...

Çiftçiler ve tarım sektöründe faaliyet gösteren tüzel kişilere, sıfır kilometre veya ikinci el traktör ihtiyacının karşılanması için sunulan esnek ödemeli kredidir. Sıfır kilometre veya içinde bulunulan yıl içinde alımı yapılmış traktörlerde anahtar teslim fiyatının %75’ine kadar 60 ay vade ve yılda bir ödemeli olarak kredi verilebilmektedir.

5 yaşını aşmamış ikinci el traktörlerde ise, maksimum alım satım bedelinin %60’ına kadar 60 ay vadeli ve yılda bir ödemeli kredi verilebilmektedir.

Traktör Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Traktör Kredisi başvurusu yapmak için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Tarım Ekipmanları Kredisi

Modern tarım yöntemlerine, uzat elini Türkiye...

 

Modern tarım yöntemleri geliştirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tarımsal ekipmanları Şekerbank'ın desteği ile tamamlayabilirsiniz. Hem de uygun vade koşulları ve faiz oranları ile... 

 Üreticilerin bitkisel ve hayvansal üretim faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu biçerdöver dahil her türlü tarımsal alet, ekipman ve demirbaşın finansmanı için sunulan esnek ödemeli kredidir.

  • 60 aya kadar vade ve yılda bir ödeme imkanı sağlanır
  • Satın alınan ekipmanın KDV’li satış fiyatının % 75’i kredilendirilir
  • Tarımsal alet ve ekipman olarak pnömatik ekim makinesi, mibzer, kultivatör, sulama makinesi, çeltik kurutma makinesi, ilaçlama makinesi, gübre makinesi, balya makinesi, mısır biçme makinesi, kendinden motorlu ya da traktör ile kullanıma yönelik çapa makinesi, asılı veya çekili atomizör, asılı veya çekili pulverizatör, dip kazan (patlatma), goble, diskaro, merdane, çizel pulluk, diskli pulluk, damperli-dampersiz römork, pancar hasat makinesi, parçalayıcı, patates sökme makinesi, pulluk, helezon, ot biçme makinesi, tırmık, rototiller, rotovatör, frezeli bitki seyreltme makinesi, sap parçalama makinesi, biçerdöver, vb. ekipmanlar kredilendirilebilir.
  • Yeni ve kullanılmamış olması şartı ile model yılı bir önceki yıla ait tarım ekipmanlarına kredi açılabilir.

Tarımsal Ekipman Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Tarımsal Ekipman Kredisi başvurusu yapmak için en yakın ŞekerbankŞubesi'ne başvurabilirsiniz.

modernsulama

Modern Sulama Kredisi  

 

Modern tarım yöntemlerine, uzat elini Türkiye...

Modern tarım yöntemleri geliştirebilmek için ihtiyaç duyduğunuz tarımsal ekipmanları Şekerbank'ın desteği ile tamamlayabilirsiniz. Hem de uygun vade koşulları ve faiz oranları ile... 

Çiftçilerinin ve tarımda faaliyet gösteren tüzel firmaların her türlü tarımsal üretimde kullanacağı sulama ve su sayacı sistemlerinin finansmanı için sunulan esnek ödemeli kredidir. Üretici ve tarımda faaliyet gösteren tüzel firmaların tarımsal faaliyetlerinin sürdürülebilmesi, tarımsal verimliliğin ve kalitenin artırılması amacıyla ihtiyaç duydukları damlama ve yağmurlama sulama ve su sayacı sistemlerinin finansmanı amaçlanmıştır. İşletmelerin trafo kurulumu, enerji nakil hattı, su nakil tesisleri, derin kuyu açılması, su motoru alınması, dalgıç pompa gibi ihtiyaçları da bu kapsamda kredilendirilir. 

  • 60 aya kadar vade ve yılda bir ödeme imkanı sağlanır.
  • Proforma fatura bedelinin %100 oranına kadar kredilendirilmektedir. 

Modern Sulama Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Modern Sulama Kredisi başvurusu yapmak için en yakın ŞekerbankŞubesi'ne başvurabilirsiniz.

Çiftçi Nakliye Aracı Kredisi

 

Çiftçi Nakliye Aracı Kredisi

 

Şekerbank’tan çiftçilere özel, sıfır kilometre ya da ikinci el N1 ve N2 sınıfı taşıt ihtiyaçlarını karşılanmaları için uygun faizli ve esnek ödeme koşullu Çiftçi Nakliye Aracı Kredisi… 

Gerçek kişi üreticilerin ürünlerini, zamanında ve uygun saklama koşulları ile Hal’lere ve/veya Pazar Yerlerine taşımasına katkı sağlamak için, sıfır veya ikinci el N1 Sınıfında 3500 kg geçmeyen, N2 Sınıfında ise 12 tonu aşmayan Nakliye Aracı ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmıştır. 

Sıfır km. Nakliye Araçlarında anahtar teslim fiyatının %75’ine kadar 60 ay vade ve yılda bir ödemeli olarak kredi kullandırılabilirken, İkinci el Nakliye Araçlarında ise Kasko değerinin %60’ı oranında ve maksimum 5 yaşa kadar 60 ay vade ile yılda bir ödemeli olarak kredi kullandırılabilmektedir.

Çiftçi Nakliye Aracı Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Çiftçi Nakliye Aracı Kredisi başvurusu yapmak için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Ciftci_tasit_kredisi

 

Şekerbank’tan çiftçilere, sıfır kilometre veya ikinci el binek tipi taşıt ihtiyacının karşılanması için uygun faizli ve esnek ödeme koşullu Çiftçi Taşıt Kredisi…


Üreticilerimizin sıfır ve ikinci el taşıt ihtiyaçlarında 60 aya kadar vade ve yılda bir ödeme ile sıfır km. binek araçlarda anahtar teslim fiyatının %75’ine kadar, ikinci el binek araçlarda ise kasko değerinin %60’ına kadar kredi verilmektedir. Yabancı ve ikinci el yerli binek araçlarda ise maksimum 5 yaşına kadar kredilendirme yapılmaktadır.

Çiftçi Taşıt Kredisi hakkında detaylı bilgi almak ve Çiftçi Taşıt Kredisi başvurusu yapmak için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

alınankaynak:sekerbank.com.tr

Yorumlar