Reklamı Kapat

POULTECH, VIV TÜRKİYE'DE ZİYARETÇİ FİRMALARCA DOLDU-TAŞTI...

VIV TÜRKİYE'DE POULTECH Tavukçuluk Ekipman STANDI,''TEMSIL ETTİKLERİ''Uluslararası FİRMALARININ ÜRÜNLERİNİ EDİNMEK İSTEYENLERCE DOLDU-TAŞTI...

2019-06-16

Poultech Tavukçuluk Standı

VIV FUARI'nda Doldu-Taştı..

Türkiye'nin tek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı olan VIV Türkiye 2019, İstanbul Fuar Merkezi'nde 3 gün boyunca kapılarını açtı..

Yüzde 70 oranında yurt dışından katılım olan fuarın açılışını Bilimsel Tavukçuluk Derneği Türkiye Şubesi Başkanı Prof. Dr. Rüveyde Akbay, Veteriner Tavukçuluk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Şengör, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Zeki Taydaş ile Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği Başkanı Müjdat Sezer yaptı.

Türkiye'nin tek Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı olan VIV Türkiye 2019 üç gün boyunca dünya kanatlı sektörünün ticaret merkezi oldu.

Bu seneki fuara kanatlı sektöründen yerli ve yabancı toplam 266 firma direkt veya dolaylı katıldı.

Üç gün boyunca en yeni ürün ve hizmetlerini temsilcisi oldukları uluslararası firmaların temsilcileri ile birlikte sergileyen Türk tavukçuluk SEKTÖRÜNÜN bir güzide ekipman firması olan POULTECH TAVUKÇULUK ve EKİPMAN Firması Genel Müdürü Rıdvan KARAKOÇ fuarda stant ziyaretçileri ile ilgili şunları söyledi:

''POULTECH Tavukçuluk olarak VIV Türkiye 9.cu Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası Ihtisas Fuarı'nda tüm ekibimizle birlikte yer aldık.

Gerek yerli gerekse yabancı katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği fuarda; standımızı ziyaret eden tüm dost ve misafirlerimize, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetimizi belirtmek ister, herkese sonsuz teşekkür ederiz.''

Temsilciliğini yaptıkları MOBA, PETERSIME, VALLI, PELBO , VDL, VENCOMATIC, E-CAT, CID Lines, HOTRACO ve VAN AARSEN firmaları satış ve teknik ekibi ile birlikte, stantlarında ziyaretcilerini ağırlayan POULTECH TAVUKÇULUK ve Ekipman firması göz alıcı standı ve yoğun  ziyaretçi trafiği ile göz doldurdu..

POULTECH TAVUKÇULUK'tan, Birde "Kuluçka ve Damızlık Yönetimi " Konulu Bir Seminer Düzenlendi..

Geleneksel hale gelen ve bu yıl 3.cüsünü düzenledikleri "Kuluçka ve Damızlık Yönetimi " konulu seminerlerini de VIV Türkiye 2019  fuarının açılışından 1 gün önce düzenleyen POULTECH FİRMASI; Petersime, Vencomatic Group , VDL Agrotech ve Hotraco BV'nin Ülke Satış Müdürleri ile uzmanlarının konuşmacı olduğu seminerde de yeni makine ve ekipmanlarının tanıtımı yapıldı ve üretimde karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerileri yaptıkları bu toplantıda dile getirildi ..

 

 

 

Yorumlar