Reklamı Kapat

BAKAN AĞBAL, ALTUNTAŞ'IN MODERN FABRİKALARINA HAYRAN KALDI..!

Bir süre önce Maliye Eski Bakanı Ağbal ile beraberindeki heyet, Altuntaş Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İmdat ALTUNTAŞ eşliğinde ALTUNTAŞ GRUP'a ziyarette bulundu..

2018-08-10

 Maliye Eski Bakanı Naci Ağbal, ALTUNTAŞ GRUP'u Ziyaretinde MODERN Fabrikalarına Hayran Kaldı..!

Bir süre önce Maliye Eski Bakanı Ağbal ile beraberindeki heyet, Altuntaş Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İmdat ALTUNTAŞ eşliğinde Obial Çelik Silo Fabrikası'nı ziyaret ederek, burada incelemelerde bulunduktan sonra, ardından da Altuntaş Alfan Havalandırma Sistemleri Fabrikasına ziyarette bulunmuştu.

Aksaray’da tarım ve hayvancılıkla ilgili sivil toplum kuruluşları, oda ve birlikler ile bir araya gelen Maliye Eski Bakanı Naci Ağbal,''Aksaray’ın gelişmesi, kalkınması için yaptığımız çok ciddi işler var. Aksaray çok ciddi yatırım aldı. Ama daha çok şey yapılacağını da biliyoruz. Daha da büyümek için atılacak çok adımlar var. Bunlar için her şey hazır. Aksaray her şeyin en güzelini hak ediyor.'' diye konuştu..

Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB)’yi gezen Maliye Eski Bakanı Naci Ağbal, Altuntaş Grup'a ait  Obial ve Aemot  fabrikalarında da incelemede bulunarak;kendilerine eşlik eden Altuntaş Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İmdat Altuntaş'dan fabrika  ve ihracatları hakkında bilgiler aldı ve ALTUNTAŞ GRUP'un MODERN fabrikalarına hayran kaldığını ifade etti... .

Maliye Eski Bakanı Naci Ağbal  ve  Aksaray   Milletvekilleri, Belediye   Başkanı  ve  şehrin   ileri   gelenlerinden  oluşan  heyet;   İhracat   liderliği   bulunan  ALTUNTAŞ Grup'un fabrikaları ve gruba bağlı diğer kuruluşlarına  ziyarette   bulundu..

Bakan Ağbal, ayrıca Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, yatırımlara ilişkin bilgi aldı. 

Hem  Çelik  Silo, Hemde  Kümes   Ekipmanları  Üreten  Aksaray  Organize  Sanayi'ndeki Yerleşik Fabrikası ..

Maliye Eski Bakanı Naci Ağbal,bu AKSARAY gezisi programı dahilinde Aksaray  Milletvekilleri ve  Belediye  Başkanı ve ALTUNTAŞ çalışanları ile yönetimi adına Altuntaş Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İmdat ALTUNTAŞ önderliğinde bir araya   gelerek  hem   çelik   silo, hemde  kümes   ekipmanları  üreten  Aksaray  Organize   Sanayi'ndeki yerleşik fabrikası ile dikkat çeken ve   elektrik  motorları   üreten  Adana  -Aksaray yolu üzerinde   bulunan fabrikasını  ziyaret  etti. 

BakanAğbal:"Hem firmalarımızın Hem Çalışanların Yanındayız.''

Ağbal, "Memleketin dört bir tarafında 16 yıldır yaptıklarımızı anlatıyor, yaptıklarımızı sizlerle paylaşıyoruz ama esasen siz yüreği olan, emeği olan, emeğini ortaya koyan insanlarsınız.. Biz de her zaman sizlerin yanındayız. Hem firmalarımızın hem çalışanların yanındayız. İstiyoruz ki  Aksaray´daki Organize Sanayi Bölgesi bu yatırımları daha da büyütsün, bu yatırımlar daha da artsın ''diye konuştu.

 Altuntaş Bünyesindeki Grand  Altuntaş Oteli'nde Bakan ile Yemek..

Daha sonra  yine  Altuntaş bünyesindeki Grand  Altuntaş Oteli'nede  ziyaret  bulunan Maliye Bakanı Naci Ağbal  ve  Aksaray   Milletvekilleri, Belediye   Başkanı  ve  şehrin   ileri   gelenlerinden  oluşan  heyet; bir arada bulundukları bir  yemek  organizasyonu ile  günü sonlandırdılar

Bilindiği üzere Altuntaş A.Ş., faaliyet hayatına 1981 yılında tavuk kafesi üretimiyle başladı. Gelişim ve ihtiyaçlara göre  üretimine aksiyal fanları da ekleyen firma, ALFAN markasıyla Türkiye’de fan üretimini yapan ilk kuruluş oldu.

Üç Kardeş olarak Bekir, Osman ve İmdat Altuntaş olarak 25-30 metrekarelik bir alandaki demir doğrama atölyesinde kaynak, çekiç ve örs aletleri yaparak iş hayatına atılan ve ALFAN  olarak faaliyetlerine başladıkları  ilk günden bugüne kadar; Avustralya’dan Tayland’a, Rusya’dan İngiltere’ye, Mısır’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne dünya üzerinde beş kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren grup; defalarca ihracat şampiyonu da oldu.

37 Yılda Büyük Başarılara İmza Atan ALTUNTAŞ..

Havalandırma sistemleri konusunda da ülkemiz başta  olmak üzere; Avrupa ülkeleri ve tüm dünyada üstün kalitesi ve hizmet anlayışıyla başarılara imza atan ALTUNTAŞ 37 yılını doldurdu…

Zaman içinde bilgi birikimi ve deneyimlerinin giderek artmasına bağlı olarak kurulan OBİAL şirketiyle de çelik silo üretimine adım atan Altuntaş A.Ş., üstün kalitede üretim ve satış sonrası müşteri servisini prensip edinmesi nedeniyle uluslararası platformun lider firmaları arasında sağlam bir yere sahip oldu..

Her geçen yıl faaliyetlerini  doğru emin adımlarla yukarıya taşıyan ALTUNTAŞ, üretim tesislerini de ürün portföyünün genişlemesiyle büyüterek,teknolojik olarak da sürekli geliştirdi.

TAM Bir Entegre HİZMET Şirketler Grubu Olan ALTUNTAŞ GRUP.. 

Günümüze kadar Alfan-Obial- -Grand Altuntaş Otel ve Mafal gibi şirketleri ile  TAM bir entegre HİZMET şirketler grubu olan ALTUNTAŞ ; değeriyle adeta bir BEŞİBİRYERDE  tanımlamasını layıkıyla hak ederken; ayrıca bünyesine katmış olduğu 35 yıllık geçmişi olan 5.şirket olan AEMOT  Motor Sanayi şirketi ile de yapısını iyice güçlendirdiği görüldü..

Aksaray’da defalarca ihracat şampiyonu oldu..

Üstün kalitede gerçekleştirdiği üretimi, kalite politikası, satış sonrası hizmet anlayışı ve prensipleri ile Türkiye pazarında markalaşma sürecini tamamlamış bulunan ALTUNTAŞ, ulusal pazarda elde etmiş olduğu başarıyı uluslararası platformlara taşıdığı da gözlemlendi. Her geçen yıl gerçekleştirdiği yüzlerce projeyle hedeflerine emin adımlarla ilerleyen firma, 1994 yılından bugüne kadar 80’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek Aksaray’da defalarca ihracat şampiyonu oldu

Yorumlar