Reklamı Kapat

KARMA GRUP, MÜŞTERİ İHTİYACINA MEMNUNİYET SAĞLIYOR

KARMA GRUP bu doğrultuda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman ön planda tutar.

2017-11-16

 

KARMA GRUP KİMDİR ?HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER..

Özellikle gıda ve kimya endüstrisinde B2B satış ve pazarlama tecrübesi olan profesyonel yöneticiler ile gıda, kimya, tarım, çevre, modern perakende ve yönetim sistemlerinde tecrübe sahibi profesyonel yöneticilerin bir araya gelerek oluşturduğu bir kuruluştur. KARMA GRUP olarak en önemli önceliğimiz müşterilerimizin bize olan güveniyle kendileriyle mevcut tecrübe ve deneyimlerimizi paylaşarak memnuniyetlerini sağlamaktır. Siz müşterilerimize yürümekte olan sistemlerinizin akışını sağlıklı sürdürmek, işlerinizi geliştirmek ve markalarınızın değerini koruyarak yeni değerler yaratmak amacıyla gerek risk yönetimi gerekse performans iyileştirme konularında destek vermekteyiz.

Uzman kadromuzla gıda, tarım, restoran, hazır yemek-ikram-catering, deterjan, kozmetik, kişisel bakım, endüstriyel kimyasallar, çevre ve perakende mağazacılık sektörlerinde size özel iş çözümleri üreterek, işleyişinizi düzenleyerek, iş kalitenizi ve üretkenliğinizi yükselterek, risklerinizi azaltıp, uygunluğunuzu denetleyerek daha etkin ve sürdürülebilir bir faaliyet göstermenize yardımcı oluyoruz. Bu amaçla ilgili sektörlerde danışmanlık, eğitim, denetim ve gözetim hizmetlerimizle sizinle birlikte çalışıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra gıda ve içecek, deterjan, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve endüstriyel kimyasallar için etiket grafik tasarım hizmeti sunuyor, özel baskılı ve baskısız etiket üretimi yapıyoruz. Ayrıca etiketlerinizi ilgili mevzuata uygun olarak hazırlayarak veya hazırlanmış etiketlerinizin kontrollerini sağlayarak sizlere destek oluyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Müşterilerimiz ve sektörümüzle birlikte bir bütün olduğumuzu düşünüyoruz. Hep birlikte iyi bir takım olmak ve başarılara birlikte ulaşmak istiyoruz. Uzman kadromuzla gıda, tarım, restoran, hazır yemek-ikram-catering, deterjan, kozmetik, kişisel bakım, endüstriyel kimyasallar, çevre ve perakende mağazacılık sektörlerinde size özel iş çözümleri üreterek, işleyişinizi düzenleyerek, iş kalitenizi ve üretkenliğinizi yükselterek, risklerinizi azaltıp, uygunluğunuzu denetleyerek daha etkin ve sürdürülebilir bir faaliyet göstermenize yardımcı oluyoruz. Bu amaçla danışmanlık, eğitim, denetim ve gözetim hizmetlerimizle sizinle birlikte çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

Etiket günümüzde bir tanımlama aracından çok ürünün kimliğine dönüşmüş, ürünün ve özelliklerinin üstüne çıkmış konumdadır, özellikle son kullanıcıya hitap eden ürünlerde görsellik ve içerik bilgileri yasal gerekliliklerle birlikte ön plana çıkmıştır. Karma Grup, ürün etiketleme konusunda, baskısız ve 8 renk’e kadar çift yüz baskılı her türlü etiket ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde kendisini konumlandırmış durumdadır.

 

Barkod yazıcılarda Termal Transfer baskı yapabilmek için Ribon kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Ribon termal transfer baskı yönteminde kullanılan rulo şeklinde ince film tabakasıdır. İnce Micronlu film şerit yüzeyinin bir yüzü çeşitli kimyasallar, boya, reçine ve balmumu karışımı ile bir katmandan oluşur. Ribon termal transfer baskı yönteminde kullanılan rulo şeklinde ince film tabakasıdır.

Yorumlar