Reklamı Kapat

KÄRCHER, IFAT EURASIA ÇEVRE TEKNOLOJILERI İHTISAS FUARI'NDAYDI..

Kärcher IFAT Eurasia Fuarı’nda Sektörüne Yönelik Sürdürülebilir ve Yenilikçi Ürünlerini Sergiledi

2017-02-20

 Alman temizlik devi Kärcher, 16-18 Şubat 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezin’de düzenlenen Avrasya’nın Lider Çevre Teknolojileri Fuarı IFAT Eurasia’da yerini aldı. Belediye ve özel kurumların profesyonel temizlik konusunda çözüm ortağı olan Karcher, tasarımlarında kullandığı özel teknolojiler ile fuarda göz doldurdu.

 

Dünyanın lider temizlik markası Kärcher, IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri İhtisas Fuarı 10 no’lu salonda yerini aldı. Fuarda, sektörüne yönelik kapsamlı, sürdürülebilir, yenilikçi ve teknolojik ürünlerini sergileyen marka, çözüm ve servislerini de ziyaretçilerine tanıttı. Kärcher fuarda hidrostatik tip belden kırmalı vakumlu yol süpürme ve çok amaçlı çevre temizlik araçları ile ağır hizmet tipi mekanik vakumlu yol süpürme araçlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Kärcher, sunduğu teknolojik tasarım araçları ile fuarda yoğun ilgi gördü. IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri Fuarının sektörün en önemli platformlarından biri olduğunu belirten Kärcher Genel Müdürü Gökhan Hasan Gökmen “Kärcher olarak böyle önemli bir fuarda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sektöre yön veren IFAT Eurasia Çevre Teknolojileri Fuarı’nda markamızı sektör profesyonelleri bir araya getirdik ve dünyanın her köşesinde çeşitli alanlar için sağladığımız verimli ve etkin temizlik çözümlerini müşterilerimize sunduk. Kärcher olarak daima teknolojimiz ile kullanıcılarımızın hayatlarında önemli bir fark yaratmayı hedefledik. Sunduğumuz inovatif ürünlerimizin yanında sağladığımız satış sonrası hizmetler ile de sektörde önemli bir yerde konumlanıyoruz” dedi.

 

 

Kärcher hakkında;

 

Kärcher , 1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulmuştur. Temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra, temizlik kimyasalları ve deterjanlarını da üretmekte olan; dünya üzerinde 190’ı aşkın ülkede 40.000 satış noktasından kullanıcılara hizmet sağlayan bir sanayi devidir. 10 binin üzerinde çalışanı ile Kärcher, 80 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır.

Yorumlar