Reklamı Kapat

DOĞAL ÇİFTLİK BURSA kimdir.?

DOĞAL ÇİFTLİK her geçen gün sektördeki tüm yenliklerin tüm dünyada takipçisi ve ilk öncüsü olacaktır.

2016-07-03

 

Hakkımızda

 DOĞAL ÇİFTLİK, 20 yıllık tavukçuluk sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübe ile ORGANİK YUMURTA VE DOĞAL YUMURTA(SALMA TAVUKÇULUK) sektörünün ilk  ve öncü firması olmuştur.  KALİTELİ ürün ve SINIRSIZ hizmet uygulamaları ile tamamen salma tavukçuluk ve organik yumurta üretimi sektöründe standartların belirleyicisi ve yeniliklerin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Salma tavukçuluk ve Organik yumurta sektörüne hizmet etmek amaçlı ile Türkiye de ilk kurulan kuruluşu olarak sektöre yumurtalık yarka üretimi ve satışı yaparak başlamıştır.

 

KALİTELİ VE YENİLİKÇİ ürün ve hizmet anlayış ilkesi ile yürüdüğümüz bu yolda her geçen gün ürün yelpazemizi genişleterek hizmetlerimizi de sektörün önünü açmak adına her geçen gün kendisini yenilemiş olarak devam etmektedir…

Sektörde Yumurtalık her türlü cins Yarka(Tavuk) üretimi ve satışı, online Anahtar Teslim Prefabrik Kümes ve kurulumu,kümes ekipmanları satış ve kurulumu,veterinerlik hizmetleri,danşımanlık,Her Çeşit Yumurta Viol satış,Doğal Yumurta Yemi Üretimi ve Satış,Vitamin,Dezenfeksiyon Tedarik,  Logo ve Reklam Çalışması,Arazi Çit Tel Çevirme Hizmeti,Organik Sertifika Alım ve Belge Takip Hizmetleri,gibi sektörde tüm gerekli olan hizmetleri bir araya toplayan ve asla kaliteden ödün vermeyen onlarca çeşit ürünü ile sektör de Türkiye’nin lider kuruluşudur..

Sektör de tüm yumurta ırklarının üretimini 8 ayrı şehirde 16 ayrı üretimhanede gerçekleştiren 3 ayrı merkezde müşteri danışma ofisleri ve 11 adetlik çeşitli kapasitelerde araç filosu ve çeşitli departmanlarda konusunda uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

DOĞAL ÇİFTLİK, Sektör için çok önemli olan veteriner kadrosu,tecrübeli danışman personeli ile müşterilerinin daha rahat daha verimli üretim ve ticaret yapmaları için 7/24 danışma hizmetiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

Teknolojiye,insana  yatırım yaparak müşterilerine daha iyi hizmet vermek için sürekli kendisini yenileyen DOĞAL ÇİFTLİK  Türkiye’nin en çok tercih edilen sektör ile alakalı olarak ne istenirse kolayca bulunabileceği ve sektör ile alakalı her türlü hizmeti tek bir birimden alma kolaylığı sağlanmıştır.

Benimsediği müşteri odaklı çalışmaları ile müşterilerinden tam not alan DOĞAL ÇİFTLİK her geçen gün sektördeki tüm yenliklerin tüm dünyada takipçisi ve ilk öncüsü olucaktır.

Yorumlar