Reklamı Kapat

ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERİNE BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA

SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..

2017-11-09

 SON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERDEN, ÇİFTÇİ DOSTU ÇÖZÜMLERE KADAR

BİRÇOK YENİLİK NEW HOLLAND STANDINDA..

New Holland, Adana Tarım Fuarı’nda son teknolojiyle donatılmış traktörlerini katılımcıların beğenisine sunuyor. New Holland’ın bağ-bahçe tarımı için Türkiye’de üretilen yepyeni traktör serisi T480B’yi ve diğer tüm ürünleri inceleme fırsatını bulacak ziyaretçiler, kredi ve finansal ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunan TürkTraktör Finans hizmetinden de yararlanarak anında istedikleri traktör ve ekipmana sahip olabilecek.

TürkTraktör’ün hayata geçirdiği toplumsal bilinçlendirme projesi

‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’nin ilk adımı da Adana Tarım Fuarı’nda atılıyor.

1510213253_NewHolland3

 

Adana, 9 Kasım 2017 – New Holland, bu yıl 11.si düzenlenen Adana Uluslararası Tarım Fuarı’ndaki standında çiftçilere tanıttığı ürün ve hizmetleriyle, lider marka olarak tüm yeniliklerin ilk adresi olduğunu bir kez daha gösterdi. New Holland’ın tanıtım alanında çiftçiler, sahadaki tüm çalışmalarda işleri kolaylaştıran ve verimliliği artıran son teknolojiyle donatılmış traktörlerin ve yüksek performanslı iş makinelerinin yanı sıra çiftçinin krediye ulaşmasında büyük bir kolaylık sağlayan yeni bir finansal çözüm olan TürkTraktör Finanshizmetiyle de tanışıyor.

Çiftçiler aynı zamanda tanıtım alanında TürkTraktör’ün yeni sosyal bilinçlendirme projesi Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’ne katılma fırsatını da elde ediyor.

Yeni traktörler ve yepyeni bir sosyal bilinçlendirme projesi

Fuar öncesinde düzenlenen basın toplantısında konuşan TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir“Sahip olduğu iklim koşulları ve yüksek verimli topraklarıyla Adana, tarım ekonomisine ciddi katkı sağlayan bölgelerin başında geliyor. Adana bizler için de ayrı bir öneme sahip; bu nedenle de 11 yıldır düzenlenen bu fuara her zaman aylar öncesinden ve büyük bir özenle hazırlanıyoruz. Bu yıl da geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerimizi yepyeni ürünlerimizle ve aynı zamanda benzeri olmayan çözümlerimiz ve hizmetlerimizle karşılıyoruz. Büyüyen bahçe tarımını da göz önünde bulundurarak üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz yeni bahçe modelimiz New Holland T480B’yi, büyük bir heyecanla Adanalı çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi.

TürkTraktör olarak ilk duyurusunu Adana Tarım Fuarı’nda gerçekleştirdikleri Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi projesi hakkında da konuşan Özdemir, tüm çiftçileri bu projeye katılmaya davet etti. İrfan Özdemir, “Bilinçsiz traktör sürüşünün ve tarım ekipmanları kullanımının neden olduğu kazaların göz ardı edilmemesi gereken ulusal bir sorun olduğu noktasından yola çıkarak ‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’ni başlattık. Bu önemli projemizle çiftçilerimize ve tüm traktör kullanıcılarına öncelikle güvenli sürüş bilinci aşılamayı, onlarla aynı çalışma alanlarını ve karayollarını kullanan vatandaşlarımızın güvenliğini artırmayı; aynı zamanda da tarım sektöründe yaşanacak her tür işgücü kaybı nedeniyle ulusal ekonomide ortaya çıkacak kayıpları azaltmayı hedefliyoruz. Dijital eğitimlerle başlayacak ve daha sonrasında sahaya da taşınacak eğitimlerle ve etkinliklerle devam edecek bu projemizi bugün buradan başlatıyoruz. Tüm çiftçilerimizi bu önemli çalışmamızın ilk adımı olarak hayata geçirdiğimiz dijital yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz. Standımızdaki teknolojik kiosklarda veya www.bilincliciftci.com adresinden yarışmaya katılan çiftçilerimiz hem eğitiliyor hem de sürpriz hediyelerden kazanabiliyorlar. Herkes için güvenli alanlar yaratmak ve hiçbir şeyin insan hayatından daha önemli olmadığına bir kez daha dikkat çektiğimiz ‘Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketimizin’ sağlayacağı etki ile projemizin Türkiye’nin tamamının projesi olmasını diliyoruz.”

Türkiye’de bir ilk olan kredi finans çözümü

İrfan Özdemir, açıklamalarının sonunda sektörde ‘bir ilk’ olma niteliği de taşıyan TürkTraktör Finans çözümüne de değindi. Sektörün lider üreticisi olarak pazara çiftçilerin ürünlere daha rahat ulaşabilmesini sağlayacak inovatif çözümler de sunduklarını söyleyen Özdemir; bu yaklaşımla ortaya çıkan TürkTraktör Finans ile sağlanan kolaylıkları şöyle özetledi: “Çiftçilerimize alternatif bir finans çözümü olarak geliştirdiğimiz TürkTraktör Finans, en pratik ve hızlı kredi deneyimini yaşatıyor. Türkiye’de bu alanda sunulan ilk çözüm olma özelliğine de sahip bu hizmetimiz, Türkiye’nin dört bir yanındaki New Holland bayilerimiz üzerinden müşterilerimize sunuluyor. Bayilerimiz, TürkTraktör Finans ile müşterilerine anında finans hizmeti verirken; kendilerinin uygun koşullarla hızlı ve kolay bir şekilde kredi kullanmasına da aracılık edebiliyor. Çiftçimizin ihtiyacı olan krediyi ayaklarına getiren çözümümüz ilk etapta sadece traktör kredilerini kapsarken; artık tarım ekipmanları grubunda biçerdöver, silaj, balya gibi büyük tarımsal ekipmanları, iş makineleri grubunda da tüm ekipman gruplarını kapsıyor. Yani çiftçilerimiz bu hizmetimizle artık ihtiyaçları olan traktörleri, tarımsal ekipmanları veya iş makinalarını kolaylıkla satın alarak, tarlalarına dönebilecek.”

Bağ-bahçe ile uğraşan çiftçilerin yeni tercihi New Holland T480B, Akdeniz’in tarım merkezi Adana’da

New Holland, Türkiye’de üretilen ve en çok tercih edilen traktörlerden biri olan T480’in, bağ ve bahçe uygulamaları için tasarlanmış bahçe modeli T480B’yi Adana Tarım Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sundu. Büyüyen bahçe tarımı göz önünde bulundurularak üretilen T480B, bahçe tarımı için ideal ölçüleri, tüm modellerde standart olarak sunulan ileri-geri mekik kolu, modern çizgilere sahip kaporta dizaynıyla sınıfında yeni standartları belirliyor.

Adana Tarım Fuarı’ndaki standında yepyeni New Holland T480B serisine ek olarakyenilenen New Holland TD4B serisi, TT4.75, New Holland T7, T6 Auto CommandTM Tier 4B ve TR 5 serisi traktörler de yer alıyor. Tanıtım alanında traktör modellerinin yanı sıra tarımda kullanılan ve fuarlarda ziyaretçiler tarafından ilgi gören iş makineleri de sergileniyor. New Holland standına gelen ziyaretçiler aynı zamanda sektöründe ilk olan ve yapılan yeni çalışmalarla TR6 serisinin bilgi ve videolarının da dahil edildiği Kare Kodlu Dijital Kullanım Kılavuzu’nu da deneyimleyebiliyorlar. Kullanıcılar akıllı telefon ve tabletlerinin kameraları ile kare kodları okutarak doğrudan ihtiyaç duydukları konu hakkındaki videoya erişim sağlayabiliyorlar.

BİLGİ İÇİN: NEW HOLLAND STANDINDA SERGİLENEN ÜRÜNLER

TRAKTÖRLER

New Holland T480B

Yıllardır müşterilerinin ihtiyaçlarına göre en doğru ürünleri ve en yeni teknolojileri sunan New Holland markası büyüyen bahçe tarımını göz önünde bulundurarak yeni T480B serisi ile ürün gamını güçlendiriyor. 3 silindirli, 48HP gücünde motoru, standart ileri geri mekik koluna sahip 8 ileri 8 geri transmisyonu, bahçe tarımı için ideal ölçüleri, modern çizgilere sahip kaporta dizaynı ile yeni T480B sınıfında yeni standartları belirlemeye hazır…

 • Bugüne kadar gücün ve ekonominin simgesi haline gelen TürkTraktör üretimi 3 silindirli turbo aspirasyon sistemine sahip motor, yüksek tork değerlerine düşük motor devirlerinde ulaşarak kullanıcılarına ekonomik bir kullanım sunuyor.
 • Tek çeker ve çift çeker modellerde standart olarak sunulan ileri-geri mekik kolu sayesinde sıra soru dönüşler hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilirken, yeni T480B sahip olduğu 8 ileri 8 geri transmisyon sayesinde kullanıcısına geniş bir hız ve vites aralığı sunuyor.
 • Tüm modellerde standart olarak sunulan 4 adet hidrolik güç çıkışı, standart Lift-0-Matic™ ve 2.200 kg hidrolik kaldırma kapasitesi sayesinde kullanıcı tüm ekipmanlarla etkin bir şekilde çalışılabiliyor.
 • Konforlu sürücü koltuğu, ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları sayesinde yeni T480B kullanıcısına uzun saatler konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
 • Motor ve transmisyon gibi teknik özellikleri yanı sıra alçak kaporta tasarımı sayesinde T480B modeli bahçe tarımı ile uğraşan çiftçilerimizin taleplerine cevap verebiliyor.
 • Yeni T480B, Türk Traktör üretimi yerli motoru, tüm modellerde standart 8 ileri 8 geri tranmisyonu, güçlü hidrolik sistemi, modern tasarımı ile bahçe tarımı ile uğraşan üreticilerin beklentilerini karşılamaya hazır.

New Holland TD4B Serisi

Türk çiftçisi ile ilk buluştuğu tarihten bu yana bahçelerin vazgeçilmezi olmayı başaran New Holland TD4B bahçe serisi traktörler Adanafuarında yenilenmiş özellikleri ve platform yapısı ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Mekanik akü şalteri, yeni yüksek debili hidrolik pompası, farklı jant boyutlarına özgü arka çamurluk tasarımı gibi yeni özellikleri ile yenilenen New Holland TD4B serisi AdanaTarım fuarında görcüye çıkıyor.

 • 65, 72, 80 ve 88 hp güçlerinde 3 ve 4 silindirli turbo-intercooler sistemine sahip TürkTraktör üretimi motoru, akü şalteri ve 79 litre yakıt deposu TD4B serisinde yer alan standart donanımlardan sadece birkaçı.
 • 12 ileri 12 geri vites seçeneği sayesinde kullanıcı pek çok tarımsal faaliyetin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor.
 • Daha düşük ilerleme hızlarına ihtiyacı olan çiftçilerimiz için 20 ileri – 12 geri sürüngen vites seçeneği isteğe bağlı olarak tüm TD4B modellerinde sunuluyor.
 • İsteğe bağlı olarak sunulan powershuttle mekik kolu sayesinde kullanıcı debriyaja basmadan ileri-geri yaparak zaman ve yakıt tasarrufu sağlıyor.
 • Standart olarak sunulan elektro-hidrolik çift çeker ve diferansiyel kilidi kumandaları sayesinde kullanıcı tek bir tuşa basarak çift çeker sistemini ve arka diferansiyel kilidini devreye alabiliyor.
 • 3.000 kg kaldırma kapasitesine, standart Lift-0-Matic™ ve 4 adet hidrolik güç çıkışına sahip olan güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi, yenilenmiş 47 litre/dakika daha yüksek debili hidrolik pompası ile gücüne güç katıyor.
 • Bir çok ekipmanla verimli kullanımının yanında düşük motor devirlerinde devreye giren 540-540E çift hızlı kuyruk mili sayesinde etkin bir kullanım sağlanıyor.
 • Tekerlek hızına senkronize kuyruk mili tüm TD4B modellerinde standart olarak sunuluyor.
 • Direksiyon altına konumandırılmış servo kuyruk mili sayesinde kullanıcı yumuşak bir kuyruk mili kavraması yaparken güvenli bir kullanıma da kavuşmuş oluyor.
 • 24’’ ve 28’’ arka lastik ölçülerine sahip 2 farklı lastik ebadı ile sunulan New Holland TD4B serisi her iki lastik ebadına özgün arka çamurluk tasarımı ile özellikle ağaç altı çalışmalarda kullanıcısına daha verimli bir kullanım sağlıyor.
 • New Holland TD4B serisi traktörler yenilenen arka rops dizaynı sayesinde her türlü tarımsal ekipman ile etkin bir şekilde çalışmayı sağlarken sahip olduğu geniş platformu, ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları ile kullanıcısına uzun saatler boyunca konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
 • Yenilenen özellikleri ile New Holland TD4B serisi beklentilerinizi karşılamaya hazır.

New Holland TT4.75

Her daim daha iyiyi hedefleyenlerin tercihi olacak yeni New Holland TT4.75 modeli; 4 silindirli, 75 HP gücünde, turbo-intercooler aspirasyon sistemine sahip yerli üretim motoru, 12 ileri 12 geri transmisyonu, 40km/h ilerileme hızı, güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi, sınıfında fark yaratan kullanıcı dostu özellikleri ile tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelmenizi sağlıyor.

 • Yerli üretim 4 silindirli motor, turbo intercooler aspirasyon sistemi, standart akü şalteri, 82 litre yakıt depo kapasitesi gücün ve tasarrufun yeni adı TT4.75 modelinde buluşuyor.
 • Güçlü ve güvenli hidrolik donanım sayesinde 3.000 kg’a varan hidrolik kaldırma kapasitesine ulaşılırken 4 adet hidrolik güç çıkışı, standart Lift-0-Matic™ donanımı ile pek çok ekipman ile etkin bir şekilde çalışılabiliyor.
 • Düşük motor devrilerinde devreye giren 540/540E çift hızlı kuyruk mili sayesinde ekonomik bir kullanım garanti altına alınıyor.
 • Powershuttle modellerde standart olarak sunulan servo kuyruk mili kavraması ile yumuşak bir kavrama yapılırken güvenli bir kullanım da garanti altına alınıyor.
 • Tekerlek devrine senkronize kuyruk mili sayesinde pek çok ekipmanla etkin bir şekilde çalışılabiliyor.
 • 2198 mm lik geniş dingil açıklığı ile yeni TT4.75 modeli kullanıcısına maksimum çekiş gücü ve konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.
 • Sunduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra güvenlik ve konforuyla da dikkat çeken TT4.75 modeli; mekanik akü şalteri, geniş platform ve kabin iç alanı, açılabilir sunroof’u, klima seçeneği, akıllı far takip sistemi, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor.
 • Yeni TT4.75, yerli üretim 4 silindirli motoru, geniş vites seçeneine sahip transmisyonu, 40 km/h ilerleme hızı ve daha pekçok özelliği ile Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olmaya hazır.
 • Üstün donanım özelliklerini transmisyonuna da yansıtan TT4.75 modeli 12 ileri – 12 geri vites seçeneğinin yanı sıra direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya isteğe bağlı hidrolik powershuttle mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.
 • İsteğe bağlı olarak sunulan sürüngen vites (20 ileri – 20 geri) seçeneği ile tüm tarımsal faaliyetlerde etkin bir şekilde çalışılabiliyor.
 • TT4.75 modelinde standart olarak sunulan elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı en üst seviyeye taşınıyor.

-*-

Daha fazla bilgi için:

Cohn&Wolfe İletişim – 0850 460 60 10

Mehtap Halıcı / mehtap.halici@geometry.com

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında faaliyete geçen TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. TürkTraktör’ün 1955 yılında 815 adet olan yıllık üretim adedi, 2016 yılı sonunda 46.000 adettir. Türkiye’de kesintisiz 10 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, bugüne kadar toplam 130’un üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir. Koç Topluluğu ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNHI’in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. Şirketin ikinci üretim tesisi TürkTraktör Erenler fabrikası, Haziran 2014 itibariyle üretime başlamıştır. TürkTraktör; Case IH, New Holland ve Steyr marka traktör üretimi, ziraat ekipmanları ve iş makineleri distribütörlüğünün yanı sıra; New Holland TD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan Türk Traktör tesislerinde 3 bine yakın kişi çalışmaktadır. “Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak” ilkesiyle Hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 60 yılı aşkın deneyimiyle, kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur

Yorumlar