Reklamı Kapat

Çelmak Tarım Makinaları KİMDİR

Çelmak Tarım Makinaları olarak hedefimiz tarım makinaları sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarlarda 42 yıllık tecrübemiz ve eğitimli personelimizle kalitemizi en üst seviyeye taşıyarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir.

2016-06-06

 973 Yılında Şefik ÇELİK tarafından Çelmak Tarım Makinaları ismi ile kurulan firmamız 1990 yılından bu yana faaliyetlerine Çelmak Tarım Mak. Tic. ve San. Ltd. Şti. ünvanı ile devam etmektedir.

2014 yıl sonu itibariyle 200 e yakın personel ile fabrikamız 1 merkez şube 2 şube olmak üzere 3 farklı şubeye ayrılmış olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Fabrikamız muhasebe, finans, iç ve dış ticaret, kalite, Ar-Ge, üretim planlama, boyahane, yedek parça deposu, yükleme ve sevkiyat birimlerinden oluşmaktadır.

Çelmak Tarım Makinaları olarak hedefimiz tarım makinaları sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarlarda 42 yıllık tecrübemiz ve eğitimli personelimizle kalitemizi en üst seviyeye taşıyarak müşterilerimize en mükemmel hizmeti vermektir. Çelmak, ilk olarak TSE tarafından belirlenen hizmet standardı kriterlerine uygun üretim yaptığını kanıtlayarak. TSE belgesini almıştır. Kalite yönetim sisteminin uluslararası kalite sistemine uygunluğunu ispatlamak için ürünlerinin, üretildiği sistemin TS-EN-ISO 9001 şartlarına uygun kalite yönetim sistemini geliştirerek uygulamaktadır.

Yorumlar