Reklamı Kapat

AYTAV TAVUKÇULUK VIV EUROPE 2018 FUARI'NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ..

Hollanda'nın Utrect kentinde kapılarını açan VIV Europe 2018 Uluslararası Hollanda Fuarı'na ülkemizin lider firmalarından Aytav’ın katılımı da ÖZEL dikkat çekti.

2018-07-16

 AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI FİRMASI

 VIV EUROPE 2018 FUARI'NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ..

 Hollanda'nın Utrect kentinde tavukçuluk sektörü firmalarına kapılarını açan  VIV Europe 2018 Uluslararası Hollanda Fuarı'na ülkemizin lider firmalarından Aytav’ın katılımı da ÖZEL dikkat çekti..

AYTAV yetkilileri: ''Böylesine önemli bir fuara satış ve satış sonrası destek sağlamakla yükümlü ekip arkadaşlarımız ile katılım sağlayarak; ziyaretçilerimizin ürünlerimizden bilgi edinmelerini ve teknolojik yenilikleri yerinde görmelerini sağladık.''

Aytav Tavukçuluk Ekipmanları, Avrupa’da iki yılda bir düzenlenen ve dünyanın en büyük tavukçuluk fuarlarından birisi olan, VIV Europe 2018 Uluslararası Hollanda Fuarına katılımda bulundu.

 20 - 22 Haziran 2018 tarihleri arasında Hollanda'nın Utrect kentinde dünya tavukçuluk sektörü firmalarına kapılarını açan  VIV Europe 2018 Uluslararası Hollanda Fuarı ülkemizin lider firmalarından Aytav’ın da katılımı ile gerçekleşti.

 Dinamik ve istikrarlı yapısı ile uluslararası kimliğini ön plana çıkaran Aytav, fuarda yer aldığı geniş ve ürün sergileyici standı ile oldukça dikkat çekti.

 Fuara katılımları ile ilgili bilgi veren AYTAV yetkilileri ''Böylesine önemli bir fuara satış ve satış sonrası destek sağlamakla yükümlü ekip arkadaşlarımız ile katılım sağlayarak, ziyaretçilerimizin ürünlerimiz konusunda bilgi edinmelerini ve teknolojik yenilikleri yerinde görmelerini sağladık.

 Her zaman söylemiş olduğumuz gibi fuarlar en büyük ticari pazarlardır ve bizler Aytav Tavukçuluk Ekipmanları firması olarak ürünlerimizi en büyük pazarlarla buluşturmaya devam edeceğiz.''diye konuşarak, bir Türk ekipman firması olarak sergiledikleri ürünlerin dünya markası olma yolunda ilgi görmelerinin önemine vurgu yaptılar..

Yorumlar