Reklamı Kapat

AYTAV TAVUKÇULUK EKIPMAN FIRMASI,DÜNYA FUAR SAHNELERİNDE..!

SAFEX-CEZAYİR’ de düzenlenen SIMA SIPSA 2018 ve SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD-SUUDİ ARABİSTAN’ da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarlarında yerini alan AYTAV TAVUKÇULUK büyük ilgi gördü..

2018-10-18

AYTAV Tavukçuluk Ekipman Firması, Ürünleriyle Uluslararası DÜNYA Fuar SAHNELERİNDE..!

SAFEX-CEZAYİR’ de düzenlenen SIMA SIPSA 2018 ve SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD-SUUDİ ARABİSTAN’ da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarlarında yerini alan AYTAV TAVUKÇULUK büyük ilgi gördü..

AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI firması:''Her zaman söylemiş olduğumuz gibi fuarlar en büyük ticari pazarlardır ve bizler Aytav Tavukçuluk Ekipmanları firması olarak ürünlerimizi en büyük pazarlarla buluşturmaya devam edeceğiz.Her iki fuarda da bizleri yalnız bırakmayarak ziyaretlerini gerçekleştiren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.''

Uluslararası fuar ve etkinliklere büyük önem veren ve BİR DÜNYA MARKASI olarak bunlara katılımda da bulunarak YENİ ÜRÜNLERİNİ dünyaya sunan ve YENİLİKÇİ GELİŞMELERİ İLE takdir edilen AYTAV TAVUKÇULUK EKİPMANLARI firması SAFEX-CEZAYİR’ de düzenlenen SIMA SIPSA 2018 uluslararası Tarımcılık ve Hayvancılık fuarı ve SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD-SUUDİ ARABİSTAN’ da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarlarında yine yerini aldı.

 

SAFEX-CEZAYİR’ de düzenlenen SIMA SIPSA ve SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD-SUUDİ ARABİSTAN Fuarları...

Üretim konuları ile ilgili bu etkinliklere katılımda bulunarak yeni ürünlerini tüm dünya sektör temsilcilerine sunan AYTAV yetkilileri dergimiz ANİMAL'e şu açıklamalarda bulundular: '' AYTAV TAVUKÇULUK ve EKİPMAN firması olarak 08-11 EKİM 2018 tarihlerinde SAFEX-CEZAYİR’ de düzenlenen SIMA SIPSA 2018 uluslararası Tarımcılık ve Hayvancılık fuarı ve aynı zamanda 07-10 EKİM 2018 tarihlerinde SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD-SUUDİ ARABİSTAN’ da düzenlenen Tarım ve Hayvancılık fuarlarında yerimizi aldık.

AYTAV'dan Teknolojik ve Yeni Ürünleri Yerinde Sergileme İmkanı ..

Böylesine önemli fuarlara yurt dışı satış ve satış sonrası destek ekibimiz ile katılım gerçekleştirilerek teknolojik ve yeni ürünlerimizi yerinde sergileme imkanı bulduk.

Her iki fuarda da bizleri yalnız bırakmayarak ziyaretlerini gerçekleştiren tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Her zaman söylemiş olduğumuz gibi fuarlar en büyük ticari pazarlardır ve bizler Aytav Tavukçuluk Ekipmanları firması olarak ürünlerimizi en büyük pazarlarla buluşturmaya devam edeceğiz.''

SIPSA-SIMA Afrika'nın en büyük ticaret, hayvancılık ve tarımsal ekipmanları fuarı....

Tarım ve hayvancılık sektörlerine tedarikçileri için dünya çapında büyük bir referans alanı olan SIMA ve hayvancılık, tarım-gıda ve tarım ekipmanları için uluslararası ticaret fuarı olan SIPSA, Cezayir'de SIPSA-SIMA adı ile ortak bir ticaret fuarı olarak bir arada gerçekleştiriliyor...

SIPSA-SIMA Afrika'nın en büyük ticaret, hayvancılık ve tarımsal ekipmanları fuarıdır.. Önde gelen iki markanın bu birlikteliğiyle SIPSA-SIMA, endüstri profesyonellerine tarımın tüm sektörlerindeki ihtiyaçlarını karşılamak için çok kapsamlı bir ürün yelpazesini katılımcılarına sunuyor.Fuar her yıl SAFEX Sergi Parkı'nda, Cezayir'de gerçekleştiriliyor..

Riyad Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi'nde SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD Fuarı..

SAUDİ AGRİCULTURE RİYAD fuarı, Suudi Arabistan, Çevre, Su ve Tarım Bakanlığı'nın desteğiyle Suudi Arabistan'daki tarım sektörünün genişlemesi ve gelişmesine ve uluslararası standartlara yükseltilmesine etkin katkı sağlamaktayan bir organizasyon..

Otuz yedi yıl sürekli heryıl düzenlenen Suudi Tarım Fuarı, tarımsal kalkınma ve onunla ilişkili endüstriler alanında konuk ettiği katılımcıları ile güçlü sunum imkanı fırsatı yaratıyor..

Suudi Tarım-Gıda, Suudi Gıda Paketleme-ambalaj fuarı, su ürünleri sektörü ile eşzamanlı düzenlendi. Suudilerin bu Tarım Fuarı, en yeni teknolojileri sergileyen önde gelen yerel ve uluslararası şirketleri bir araya getirdi ve tarım sektörünün ihtiyaçlarını karşılayabilecek makine ve hizmetlerin sunumuna da ev sahipliği yaptı.

Yorumlar